Oddser AppHämta Oddser-appen
Bonusar
söndag, 25 jul 2021 (23:50) / Laakieee

OS samt annat

Dubbel
Murray/Skupski - Nishikori/Mclachlan
Inget snack om vem som är planens bästa spelare. Nishikori kommer smälla på när Skupski servar. Otroligt samspelta dock efter fjolåret ihop, engelsmännen. Stark seger för dom i första omgången. Gäller att dom ser till att matchen präglas av korta bolldueller så ökar deras chanser avsevärt. Mclachlan dock också en stabil dubbelspelare. Fin match!
Pliskova - CSN
Spanjorskan, Carla Suarez Navarro var borta från tennisen med csncer. Hon har krigat sig tillbaka, tog set av Barty i Wimbledon och slog Jabeur igår. Bör ha goda chanser att med sin variation skapa problem för Pliskova.
Swiatek - Badosa
Den inte tråkiga att titta på spanjorskan hade ett riktigt stökigt första set senast med rädde ut det. Motståndet upp avsevärt i nivå och upplever kanske att Badosa har problem med denna typ av motstånd. Swiatek kommer bomba på och har hon en bra dag blir detta enkelt.
ATP Atalanta
Vi har ett vinnarspel här. Gillas. Roanic lär inte spela hela turneringen, Isner känns svag och Norrie vann en annan turnering igår. Superläge! in och kika i spread för att se för vem.

Rekar

2021-07-25
Mclachlan, B/Nishikori, K - Murray, J/Skupski, N
Match Result: [Player 2]
Netto -5.00
Insats 5.00
Odds 1.66 hos bet365
2021-07-25
Pliskova, Karolina - Suarez Navarro, C
Total Games : Over 19.5
Netto 4.50
Insats 5.00
Odds 1.90 hos bet365
2021-07-25
Sinner VS Turneringen
Sinner vinna turneringen
Netto -5.00
Insats 5.00
Odds 5.00 hos bet365
2021-07-25
Swiatek, I - Badosa Gibert, P
Game Handicap: [Player 1] -3.5
Netto -5.00
Insats 5.00
Dela i sociala medier

Skriv en kommentar

Kommentar
Inga kommentarer än
18 årsgräns gäller för spel. Regler & villkor gäller för alla bonusar.
Spelar du för mycket? Gå till stödlinjen